Kasım hackathonu, Hack Space,
başvuruları başladı!
Başvurmak için tıklayın


00

days


00

hours


00

minutes


00

seconds


Hackathon'da Neler Var?


Takımını Kur

Kendi takımını kur. Takımın yoksa EducatHUB’da tanışacağın öğrencilerden bir takım kur veya var olan bir takıma kabul edil. Yeni öğrencilerle tanış ve bu eğlencenin bir parçası ol!

Eğitim Al

EducatHUB sisteminden online eğitimler al ve her hafta profesyonel mentörlerle canlı yayınlarda buluş ve hayallerini onlarla paylaş.

Çözüm Üret

Dünya’nın sana ihtiyacı var. Takımınla problemlere çözümler üretmek için EducatHUB platformunda toplantılar yap. Fikirlerini paylaş.

Hackathon'a Katıl

Takımın hazır. Mentörlerin sana vereceği görevi iki gün içinde bitir ve EducatHUB’a yükle. Online oylamalarda projenin en yüksek oy alması için tanıtımını yap!

 

Hackath10


Hackathon nedir?


Her ay farklı hackathon mu? Hackathon nedir?

Hackathonda takımlara bir başlık veya tema verilir ve çoğunlukla 48 saat içerisinde bu temaya veya başlığa uygun bir proje oluşturmaları istenir. Hackathon başlığı ise takımlara 48 saatlik süre başladığı anda verilir.


Daha Fazlası

Hackathon Ekibinden Size Mesaj Var!

Hackathon birbirinden farklı, özgün eğitimler ve aktivitelerle 28 Eylül 2020’de tüm ortaokul ve lise öğrencileriyle!

Hackathon’a başvurmak isteyen 11-18 yaş aralığındaki öğrenciler önceden birlikte başvurmak istedikleri arkadaşları ile bir takım halinde ya da bireysel olarak başvurarak başvurularının kabulünden sonra karma takımlar içine dahil edilerek süreç içerisinde aktif rol alacaklardır. En az 3 en çok 6 kişilik gruplar halinde Hackathon başvurusu yapılabilir.

Eğlenceli rekabetin ve unutulmaz bir takım çalışmasının içinde sen de yer almak için sosyal medya hesaplarımızdan gelişmeleri takip etmeyi unutma!

home_meeting_pic10

Hackath10'da fikirlerinizi paylaşın.

Mentorlardan destek alın.

Fikrinizi uygulamaya geçirin.

Projeni paylaş ve gerçek hayatta uygula.

Sponsorlar

Destekleyenler

Partnerler

Sponsorumuz Olmak İster Misiniz?

Translate »